• Welcome at new Żorscy.com forum! Register as soon as possible!
  • Write something about yourself now in the "Introductions" forum!
  • We cordially invite you to our new section "Game Section".
  • You have nothing to do with your credits? Try your luck and play the lottery!
  • You have suggestion of new award? Write about it in the appropriate section!
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Siemka Panie, Panowie
Thread Modes
Duży uśmiech 
Dobry wieczór Wszystkim
Gram od 2008 do teraz, tylko że miałem trochę lat przerwy  Sleeping Tzn, że związek potrafi popsuć tak cudowną grę  Peaceful
Na szczęście w Grudniu ur. kupiłem TMU i cały wolny czas spędzam przy grze  Dancing
Mam 42 lata i jestem dumny, że mimo pierwszych 40 lat dzieciństwa nadal się świetnie bawię   Love-little

Jestm aktualnie w fake-owym clanie Age+ tzn. 4ر вคгт нคгŋคś lub 4ر でคŋŋคвιś jest nas już trochę, ale chciałbym na poważnie potraktować sprawy. Jakie mam szanse, aby dostać się do Waszego Teamu?  Thinking-ed 
Pracuję, piję mało, palę zioło i gram w TM  Cool-very 
Tyle o sobie https://www.youtube.com/watch?v=tiZi49Ks3pc&t=13s - TMU

https://www.youtube.com/watch?v=ZCiIRkVkIDw i zabawa z AMXX

Pozdrawiam Wszystkich!!!
ŋŋคвιѕ

Reply
Siema.

Chcesz do konkretnej sekcji czy po prostu tak należeć?
[Image: AwHlBGD1ZGp2.png]

Reply
Jeśli mam być szczery, to jestem kompletnym noobem - jak zacząłem grać w 2008,9, to byłem nawet w klanie chyba francuskim "Noob1/2", itd 1/3 itd... Nie bardzo pamiętam z tych czasów, a teraz ekscytuje mnie ta gra, bo ją zacząłem poznawać. Wtedy miałem ograniczony internet, więc grałem umiarkowanie w sieci, więcej offline, więc lubię trasy Nadeo. Nawet, gdy miałem czas poczytać i cokolwiek znaleźć... to i tak jestem kompletnym debilem, bo nie kumam do teraz tego wszystkiego... Aha, proszę o usunięcie mojego wpisu w dziale "Podanie o Admina" - Błąd wynikający z odurzenia Wink
Zaprosił mnie kolega o nicku Bot, czy jakoś podobnie, więc przyjąłem ofertę. Nie grałem długo, ale cały czas się uczę i od niedawna mam TMU na Steamie kupioną. Jeżdżę średnio, ale mam frajdę Wink więc nie wiem do czego się mogę przydać?
P.S. Mój nick uległ zmianie (jest krótszy, ale nie wiem, czy czcionka będzie dopuszczona)
ŋŋคвιѕ

Reply
A tak na poważnie z tym Botem Wink to szukam "Fajnego Miejsca", a że Żory mi się dobrze kojarzą, to improwizuję Wink
ŋŋคвιѕ

Reply
Jak chcesz to graj u nas na serwerach i tyle Laughing2
Później za aktywność dostaniesz prawa operatora na serwerze Happy
[Image: AwHlBGD1ZGp2.png]

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)

Menu