• Welcome at new Żorscy.com forum! Register as soon as possible!
  • Write something about yourself now in the "Introductions" forum!
  • We cordially invite you to our new section "Game Section".
  • You have nothing to do with your credits? Try your luck and play the lottery!
  • You have suggestion of new award? Write about it in the appropriate section!
Hello Guest! If you are from Poland you can change the language at the bottom of the page or during registration. You are not logged into the forum, so you do not have access to some of it's features! To solve this problem login or register new account.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja
Nie chce mi się grać w teamie, gdzie dzieciak sie rządzi, a nawet nie gra. Wiec dziękuję za miłą grę, szczególnie lolowcom i wino. Jednakże nie jest to na moje nerwy, zwłaszcza jak takie gnidy kłamią jak najete. Elo Sad-little
Reply
Jak chcesz ja Ci mogę wypisać również obraźliwie jak Ty bo jak na razie mówiąc Ci,żebyś zaczął się zachowywać kulturalnie lecisz swoje.

Czyli mamy rozumieć,że jesteś graczem jesteś bogiem ? Nie tak to nie działa. Ja się nie udzielam odnośnie TrackMani jakbyś nie zauważył gburze,a działasz tak na nerwach,że wyjdę i stanę obok siebie,a Ci wypisze o Tobie kilka rzeczy,a później będziesz płakać,że nawet na FB nie możesz wejść.
10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
Reply
już tak abstrahując od tego co wyżej napisane Raspberry-tounge
Czy wiadomość dotarła do kogoś z sekcji Funspeed, że na czas, aż się nie uspokoję, wychodzę z Teamu?

To prosiłbym o zabranie Sekcji z pod Avka Raspberry-tounge i od teraz będę zwykłym użytkownikiem forum.
Szkoda bo w Lol sekcji się szykuje fajny sparing Blushing No ale sam chciałem, pozostanie mi oglądanie na spec.
Reply
rezygnacja przyjęta dalsze dyskusje kto kogo po co na co zbędne,zostałeś wykreślony z funspeeda
Reply
Jestem prze ogar mija rok od postu ja dopiero to przeczytałem dzięki savier.
Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)

Menu