• Welcome at new Żorscy.com forum! Register as soon as possible!
  • Write something about yourself now in the "Introductions" forum!
  • We cordially invite you to our new section "Game Section".
  • You have nothing to do with your credits? Try your luck and play the lottery!
  • You have suggestion of new award? Write about it in the appropriate section!
Hello Guest! If you are from Poland you can change the language at the bottom of the page or during registration. You are not logged into the forum, so you do not have access to some of it's features! To solve this problem login or register new account.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieobecność
Cześć. Przepraszam, że nie napisałem tego wcześniej, ale nie miałem zbytnio czasu. A więc. Moja nieobecność wynika z tego, że mój komputer już całkiem padł   Ignored Nie wiem do kiedy będę bez komputera, ale jeżeli już naprawie go postaram się jak najszybciej o tym poinformować. Siemanko!
Reply
Moose oj Moose, wiedziałem że tak będzie :/
[Image: BGN1BQHjAQHkZN.png]
Reply
No niestety płyta główna odmówiła współpracy :/ a jeszcze gorsze jest to że mam Socket 1155, a teraz ciężko znaleźć gdzieś taką :x
Reply
oj Sad zbieraj na komp albo kredyt bierz Laughing2
Reply
Dzisiaj byłem się spytać w sklepie komputerowym czy mają taką płytę, a gościu mi powiedział że jutro da mi znać
Reply
No czyli jest szansa Laughing2
Reply
Na Allegro tego pełno ,nawet zjebane
Reply
Ta większość się pewnie rozwali po tygodniu, część w ogóle ceny ma zawyzone. Wolę poczekać dłużej i być pewnym niż kupować na allegro...
Reply
A odpowiedzieli ci już z tego sklepu?
Reply
Jeszcze nie dzwonił.
Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)

Menu